Krem zbardhues për lëkurën me Kolagjen

L400.00

E pasur me ingredient zbardhues dhe eleminues njollash, në mënyrë efektive rregullojnë prodhimin e melaninës dhe evitojnë njollat kafe, qukat dhe njollat nga dielli. Përdorimi i vazhdueshëm i parandalon njollat e shkaktuara nga rrezatimi Ulta-Violet duke e mirëmbajtur lëkurën e shëndetshme. Ky krem është i pasur me ingredient zbardhues dhe hidratues që në mënyrë të menjëhershme depërtojnë në thellësi të lëkurës duke eleminuar melaninën, përmirëson lëkurën e pa jetë dhe e unifikon duke nxjerr në pah shkëlqimin, hidratimin, butësinë dhe elasticitetin e saj. Ky krem i lehtë me element përthithës së lagështisë, gjithashtu zbeh linjat dhe rrudhat e fytyrës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem zbardhues për lëkurën me Kolagjen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *