Kripë dushi

L200.00

Spastroje

Kripë dushi, formulë kremoze.

Dizenjuar për lëkurën dhe trupin. E hidraton dhe e pastron atë. Heq qelizat e vdekura dhe lëkurën e ashpër. Përmirëson elasticitetin e lëkurës.

Arome

Lavander, Limon, Qumësht, Trëndafil

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kripë dushi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *