Larës për fytyrën

L500.00

Anti-rrudhë, pastron poret, makiazhin, shkëlqen dhe hidraton fytyrën. Mbron nga irritimi. Perfekte për lëkurë të yndyrshme. Heq pikat e zeza, të skuqurat etj. Përmban kolagjen, vitamin E, vitamin B3 etj.

Përdorimi: Apliko çdo 2 herë në ditë në fytyrë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Larës për fytyrën”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *