Larës për fytyrën

L150.00

Availability: 9 stok

SKU: KZ1500010 Kategori: , ,

Ky larës në formë shkume, në mënyrë efektive dhe të butë, fal proteinave të jargëve të kërmillit, pastron të gjitha papastërtitë. Proteinat e jargës së kërmillit e lejnë lëkurën e fytytës të shëndetshme, të butë dhe elastike. Eskolijimi I përditshëm ndihmon në pastrimin e poreve dhe të pikave të zeza. Gjithashtu heq yndyrën e tepërt, papastërtitë dhe lëkurën e vdekur. Esenca e jargës së kërmillit zbut sipërfaqen e pikave të zeza dhe parandalon krijimin e tyre. Ky larës në formë shkume e lë lëkurën e fytyrës të pastër, të butë dhe të hidratuar gati për një ditë të re.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Larës për fytyrën”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *