Locion për dush Tesori d’Oriente

L410.00

Bima Myrra zgjon ndjesitë e një atmosfere të lashtësisë duke ringjallur trupin me një përkëdhelje ekzotike të parfumuar. Ky locion përmban vajra të rëndësishme që freskojnë, rigjallërojnë dh tonifikojnë të gjithë trupin, duke lënë një ndjesi mirëqenieje.
Pa paraben, pa silikon, pa ngjyrues dhe pa vajra mineral.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Locion për dush Tesori d’Oriente”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *