Maskë për buzët

L30.00

E përshtatshme për buzë të thatë dhe të çarë, për përkujdesje ditore. Nuk është e rëndësishme se çfarë lloj lëkure keni, lëkura e buzëve është gjithmonë delikate dhe çahet, krijon linja dhe ka humbje të kolagjenit. Kjo maskë pë buzë ofron zgjidhjen e duhur për të shëruar dëmtimet e mëparshme, hidraton, rikthen volumin dhe mbron buzët duke i bërë të duken të plota dhe të shëndetshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maskë për buzët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *