Maskë për sytë

L30.00

Përmban ekstrakt të sargassum pallidum e cila është e pasur në minerale që i nevojitet lëkurës. I jep lëkurës hidratim intensiv dhe ndihmon në reduktimin e rrudhave dhe rrathëve të zinj të syve. Është maskë për sytë me ingredientë natyral, që e bën lëkurën e syve të duket më e re, më e zbardhur dhe më e tërhequr. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maskë për sytë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *