Nail Master

L4,800.00

Nail Master eshte nje mjet per rregullimin e ideve per zbukurimin e thonjve.

Ka rrotullime ne drejtim te dyfishte perpara dhe ne te kundert, te majte ose te djathte.

Nga 0-35000rpm.

Voltage: 100V-240V

Power: 30W

Collect: 2.35mm (3/32″)

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nail Master”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *