Ora për femra

L500.00

Ora dore për femra.  Me rrip lëkure, e thjesht dhe elegante.  Bateri 5 vjet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ora për femra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *