Ora për femra

L1,900.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , ,

Orë dore Curren për femra, luksoze dhe elegante. E saktë dhe e përpiktë. Me garanci të plotë të funksionit të saj, me larje HP dhe rezistente ndaj ujit. Bateri 5 vjet.

Ngjyre

Bezhe, E zeze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ora për femra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *