Ora për meshkuj

L1,500.00

Ora dore për meshkuj. Ngjyra e zinxhirit Gold, rezistente ndaj nxirjes. Fushë e bardhë pa numra dhe me logon e Curren. Modele unike. Curren Brand

Ngjyre

E bardhe, E zeze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ora për meshkuj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *