Ora për meshkuj

L1,800.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , ,

Ora dore për meshkuj. Ngjyra e zinxhirit gri/ bronze, rezistente ndaj nxirjes. Fushë e bardhë/ jeshile/gri. Fushë pa numra dhe me logon e Curren. Modele unike. Curren Brand

Ngjyre

E bardhe, E zeze, Jeshile

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ora për meshkuj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *