Ora për meshkuj

L1,800.00

Spastroje

Ora dore për meshkuj.  Ngjyra e zinxhirit gri/ gold, rezistente ndaj nxirjes. Fushë e bardhë, pa numra dhe me logon e Curren. Modele unike. Curren Brand

Ngjyre

Gold, Silver

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ora për meshkuj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *