Ora për meshkuj

L1,050.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , ,

Ora dore për meshkuj. Ngjyra e rripit e zi/kafe. Rezistente ndaj nxirjes. Fushë e bardhë, pa numra dhe me logon e Curren. Modele unike. Curren Brand

Ngjyre

E zeze, Kafe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ora për meshkuj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *