Paletë për fytyrën

L220.00

Paletë lehtësisht e përdorshme përmban gjithçka nevojitet për të arritur një makeup të kompletuar, kontur për të definuar fytyrën, bronzer për ti dhënë fytyrës ngrohtësinë dhe highlighter për ti dhënë shkëlqimin e duhur. Sfumohet lehtësisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Paletë për fytyrën”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *