Paletë për vetulla

L100.00

Me paletën e pluhurit të vetullave ju mund të stiloni  vetullat tuaja si një profesioniste. Paleta përfshin katër tone ngjyrash të përafërta  që të kombinuara së bashku  krijojnë hije natyrale.

Një produkt kozmetike i cili përdoret për mbushjen, formimin dhe krijimin e një pamjeje sa më natyrale dhe nuk duhet të mungojë kurrë në cantën tuaj të makeup-it.

Ngjyra

01, 03, 04, 06

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Paletë për vetulla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *