Parfume për femra Tesori d’Oriente

L450.00

Spastroje

Parfume për femra Tesori d’Oriente.

Arome

Ambra dhe argan, Lule lotus, Mandarin, Myshk i bardhë, Peony, Portokall

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Parfume për femra Tesori d’Oriente”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *