Penel

L150.00

Realizoni  formën e syrit që keni dëshiruar.Formula super inovative e eyeliner-it tonë e  papërshkueshme nga uji dhe me qëndrueshmëri të lartë.Një eyeliner për një kontroll dhe saktësi superiore,me një majë  ultra të hollë që ju lejon të  përcaktoni me vijëzim të saktë.  Formula thahet  shpejt, dhe është rezistente për një kohë të gjatë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Penel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *