Pjastër për flokët

L2,500.00

Parandalon dëmtimin e flokut nga nxehtësia dhe përmirëson nivelin e hidratimit të flokëve të lyer gjatë përdorimit. Jone satin çlirohen në flokë ndërkohë që drejton flokët dhe thith copëza të vogla të lagështirës nga ajri në flokë. Opsion i ruajtjes së ngjyrës së flokëve kontrollon nxehtësinë duke parandaluar nxehjen e tepër të flokëve të lyer.

-Kokë që rrotullohet

-Indikator të temperaturës në LCD

-Nxehtësi e njëtrajtshme deri në 980 gradë

-Buton Hapje/Fikje

-3 temperatura Low-Medium-High, për tre lloje të ndryshme floku

-Kabël rrotullues 360 gradë

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjastër për flokët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *