Pjastër për flokët

L1,800.00

Pjastër dhe mashë për flokët 2 në 1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjastër për flokët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *