Portofol për femra

L450.00

Spastroje

Portofol për femra, e vogël dhe praktike.

Ngjyre

Blu, E bardhe, E kuqe, E zeze, Pudër, Uthull

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Portofol për femra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *