Primer për fytyrën

L450.00

Spastroje

Primer për make-up i cili balancon teksturën e lëkurës dhe e tonifikon atë duke e bërë më të butë dhe që make-upi të zgjas më shumë.

Ngjyre

E bardhe, Jeshile, Lejla, Portokalli

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Primer për fytyrën”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *