Pudër fiksuese

L250.00

Spastroje

Kjo pudër është një formulë e padukshme, e butë, e dizenjuar për të arritur një efekt të përsosur në lëkurë. Mund të përdoret mbi fondatinë. Kjo pudër super e butë mund të krijojë efekt drite për të vënë në dukje linjat e bukura si dhe për të maskuar të metat. Pudra pluhur është e papërshkueshme nga uji dhe aplikohet lehtësisht.

Ngjyre

Bezhe, E bardhe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pudër fiksuese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *