Pudër kompakte

L100.00

Kjo pudër është një formulë e padukshme, e butë, e dizenjuar për të arritur një efekt të përsosur në lëkurë. Mund të përdoret vetëm ose mbi fondatinë. Kjo pudër super e butë mund të krijojë efekt drite për të vënë në dukje  linjat e bukura si dhe për të maskuar të metat. Pudra pluhur është e papërshkueshme  nga uji dhe aplikohet lehtësisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pudër kompakte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *