Rimel

L150.00

I ndan qerpikët duke i zgjatur dhe duke i dhënë volum. Mban gjatë dhe nuk bie. Efekt sikur keni qerpikë fallso.

Model

Blu, E zezë, Rozë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rimel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *