Rimel OG

L350.00

Rimel për qerpikë voluminoz. I ndan qerpikët duke krijuar efekti të qerpikëve fallso. Nuk ngjitet dhe rezistente.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rimel OG”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *