Sandale

L900.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , ,

Sandale të rehatshme dhe të buta.

Ngjyre

Bezhe, Blu, E kuqe

Numër

36, 37, 38, 39

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sandale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *