Scrub për trupin

L250.00

Spastroje

I pasur me vitaamin E. Hipoalergjik, pa paraben. Heq qelizat e vdekura të lëkurës. Vaji i bajames e lë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar.

Përdorimi: Masazhojeni me lëvizje rrethore në lëkurë disa herë dhe më pas shpërlajeni. Për rezultate më të mira përdoreni 3-4 herë në javë.

Arome

Kastravec dhe vaj bajame, Lule qershie dhe vaj bajame, Lule trëndafili dhe vaj bajame

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Scrub për trupin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *