Scrub për trupin

L250.00

Spastroje

Scrub trupi i përzier me kripë, me përmbajtje kamomili dhe gjalp Shea. Hipoalergjik, i formuluar pa paraben. Shndërrit, zbardh, hidraton dhe ushqen lëkurën. Eleminon pikat e zeza, lëkurën e ashpër dhe heq qelizat e vdekura. Kolagjeni dhe vitamina E eksfoliojnë duke hequr papastërtitë e grumbulluara.

Përdorimi: Apliko një sasi të vogël në lëkurë, masazhojeni në lëvizje rrethore. Lëreni për 5 minuta dhe më pas shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

Arome

Mjalt, Qymyr i zi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Scrub për trupin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *