Scrub për trupin

L500.00

Spastroje

Pastron deri në thellësi të lëkurës duke e lënë të hidratuar dhe të butë.

Arome

Mente, Mjalt

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Scrub për trupin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *