Serum për fytyrën me Aloe Vera

L500.00

Availability: 10 stok

SKU: KZ500004 Kategori: , ,

Tekstura e butë si mëdafsh që depërton thellë në lëkurë duke e lënë të butë dhe të gjallë. Acidi Hialuronik përmirëson gjendjen e hidratimit të lëkurës dhe në të njëjtën kohë forcon barrierën e lëkurës. Aloe Vera redukton inflamacionin, ushqen qelizat e lëkurës dhe e mbron nga rrezet e dëmshme ultra-violet. E përshtatshme për lëkurë të thatë dhe për të gjitha moshat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum për fytyrën me Aloe Vera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *