Serum për fytyrën Multifunksionale

L500.00

Availability: 10 stok

SKU: KZ500003 Kategori: , ,

Serum kundër njollave kafe, anti rrudhë dhe zbardhje të lekurës fal koncentratit të Gluthation . Përmbajtja e Aloe Verës dhe kolagjenit ndihmon në zbehjen e vijave te fytyrës, e ushqen dhe e mbron lëkurën nga faktorë të jashtëm. Gjithashtu e përmirëson lëkurën e thatë duke I dhënë butësi që zgjat. E përshtatshme për lëkurë të thatë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum për fytyrën Multifunksionale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *