Serum për fytyrën me vitamin E

L500.00

Availability: 10 stok

SKU: KZ500002 Kategori: , ,

Zgjohu e re dhe e hidratuar. Serum anti rrudhë me vitamin E & C për të zbardhur butësisht lëkurën dhe anti moshë për ta bërë lëkurën me elastike. Rrit forcën e lëkurës, e hidraton dhe e ushqen. Vonon efektin e anti-moshës fal përmbajtjes së vitaminës E. E përshatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum për fytyrën me vitamin E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *