Set parfum

L550.00

Imitim i mire i parfumit origjinal që mban deri në 24 orë. Notat dominuese të grapefruit, kardamon, rozmarinë dhe gjethe kedri. Notat e mesme të tuberozë, ylang ylang. Notat bazë të kedri, akord suede prej lëkure myshku. Vjen bashkë me xhel dushi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set parfum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *