Set për makeup 3 në 1

L300.00

Set i cili përfshin rimel, penel si dhe pudër. Produktet zgjasin deri ne 24 orë. Rimeli i bën qerpikët tuaj voluminoze si dhe ofron vëllim të njëtrajtshëm nga fillimi deri në fund të qimes. Peneli aplikohet lehtësisht. Pudra ju ofron një pamje mahnitëse.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set për makeup 3 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *