Shampo me Ekstrakte të Bishtit të Kalit

L220.00

Formula speciale në shampon me ekstratke të bishtit të Kalit: parandalon rënjen e flokëve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin.
Ajo është e pasur nga përbërsit bimorë. Mirëmban flokët, I jep volum dhe shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre.
Kjo shampoo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shampo me Ekstrakte të Bishtit të Kalit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *