Shampo micellar Nivea

L400.00

Spastroje

Shampo për flokët Nivea. 400 ml

Te ndryshme

Flokë dhe skalp normal në të yndryshme, Flokë dhe skalp të thatë, Flokë të butë dhe skalp i ndjeshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shampo micellar Nivea”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *