Shampo për bjonde

L750.00

Projektuar për përdorim profesional në sallonet e flokëve. Neutralizon tonet e padëshiruara të verdhë të flokëve të ekspozuar ndaj rrufetë apo ngjyrim dhe siguron ngjyrë delikate argjendi hirit për flokë të butë. Përmban proteina mëndafshi dhe ekstrakte bambuje të cilat kanë një efekt hidratues. Pas përdorimit flokët bëhen të butë dhe me shkëlqim. Rekomandohet për përdorim 1-2 herë në javë. Intensiteti i ngjyrës rritet pas çdo përdorimi të mëvonshëm.

Përdorimi: Aplikoni sasi të vogël të shampos në flokë të lagur, masazhojeni deri sa të bëjë shkumë. Lëreni në flokë për disa minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të bollshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shampo për bjonde”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *