Scrub për fytyrën

L150.00

Availability: 10 stok

SKU: KZ1500032 Kategori: , ,

Scrubi I Wokali ndihmon në pastrimin e poreve të mbyllura dhe heq butësisht pikat e zeza dhe qelizat e vdekura të lëkurës. Eksfoliuesi natyral e pastron lëkurën deri në thellësi të poreve për ta bërë më të butë dhe radiante lëkurën. Kolagjeni dhe vitamin E depërtojnë në fytyrë për të hequr çdo papastërti.

Ekstraktet e luleshtrydhes dhe farës së kajsisë ndihmojnë në zbardhjen, zbutjen dhe hidratimin e lëkurës. E përshtatshme për çdo lloj lëkure.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Scrub për fytyrën”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *