Spray fiksues

L300.00

Spastroje

Spray Fiksues për makeup, me përfundim natyral.
Fomula efikase mundëson jetëgjatësi të makeupit tuaj dhe nuk e lejon ate të përthahet, yndyroset apo te bjerë gjate ditës.

Arome

Peony, Pjeshkë, Shalqi, Trëndafil

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Spray fiksues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *