Tharëse për flokët

L2,500.00

Kundër mbinxehjes dhe dëmtimit të flokëve. Avulli i jonit çlirohet duke depërtuar hidratim të thellë deri në folikula, duke e lënë flokun e shkëlqyeshëm, të butë dhe të hidratuar. Teknologji për nxehtësi të balancuar, duke parandaluar përqëndrimin e nxehtësisë dhe duke parandaluar dëmtimin e flokut. Opsion ftohje për të krijuar modele. Përmban difuzor dhe dy koka për tharje. Fuqia motorrike deri  8500 W.

Produkti nuk ka garanci, por testohet perpara se te dergohet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tharëse për flokët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *