Ton për sytë

L300.00

Tonë për sytë

Mbajeni produktin në një vend të thatë, të freskët dhe të pastër .

Në rast se vini re shenja skuqjeje apo irritimi në lëkur ndaloni përdorimin .

Mbajeni larg fëmijeve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ton për sytë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *