Vaj per Trupin Dhe Floket

L150.00

Availability: 10 stok

VAJ ULLIRI PER TRUPIN DHE FLOKET.

ME VITAMINE E DHE ALOE VERA

ANTI-RRUDHE,ZBEH VIJAT E FYTYRES, JEP SHKELQIM

PASTRON PORET DHE NJOLLAT E YEYA.

PERDORET PER MASAZHE.

100% NATYRAL.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj per Trupin Dhe Floket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *