Xhel Per Dush

L280.00

Availability: 10 stok

SKU: KZ280001 Kategori: , ,

Fal përmbajtjes së ekstrakteve të petaleve të Magnolia, pastron dhe eleminon yndyrën nga lëkura, rregullon balancën e ujit në lëkurë. Ushqen dhe kujdeset për lëkurën për kohë të gjatë duke e mbajtur lëkurën e freskët dhe të butë. Mbas dushit fragrance aromatike zgjat gjithë kohës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhel Per Dush”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *