Xhel për fytyrën dhe flokët

L250.00

Spastroje

I pasur me antioksidante, vitamine A, minerale si(hekuri,postasium). Veti antibakteriale. Shumëfunksional:
-Si maskë për fytyrën – Për një hidratim të zgjatur.
-Si maskë për flokët – Hidraton majat e ngrira të flokëve.

Zbutës për lëkurën. Qetëson lëkurën nga djegia e diellit. Përmirëson lëkurën, hijet e zeza të fytyrës dhe puçrat. Pastron lëkurën e yndyrshme.

Arome

Domate, Trëndafil

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhel për fytyrën dhe flokët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *