Xhel për fytyrën

L250.00

Spastroje

Xhel për fytyrën. Shumëfunksional për fytyrën dhe trupin. Qetëson të skuqurat. Perfekte për lëkurë të thatë. Nuk ngjit. Hidraton,zbardh lëkurën, zbeh njollat, kuron lëkurën e dëmtuar.

Arome

Aloe Vera, Kërmill

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhel për fytyrën”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *