Xhel për qerpikët

L100.00

Spastroje

Xhel transparet për qerpikët. I kthen dhe i ndan qerpikët.

Arome

Ananas, Luleshtrydhe, Pjeshkë, Portokall, Qershi, Shalqi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhel për qerpikët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *