Xhel për vetulla

L300.00

Spastroje

Një produkt kozmetike i cili përdoret për mbushjen, formimin dhe krijimin e një pamjeje sa më natyrale dhe nuk duhet të mungojë kurrë në cantën tuaj të makeup-it.

Ngjyre

Ebony, Medium Brown, Soft Brown

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhel për vetulla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *