Xhel rroje Nivea

L470.00

Availability: 10 stok

SKU: LUX02571 Kategori: , ,

Nivea Men Protect & Care

Xhel rroje

Per rruajtje te paster dhe

mbrojtje me te larte te lekures

me Aloe Vera

200 ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhel rroje Nivea”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *