Xhinse

L1,100.00

Spastroje
SKU: N/A Kategori: , , ,

Xhinse, material i gomuar. Me xhepa para dhe mbrapa.

Numër

31, 32, 33, 34, 36, 38

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhinse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *